Navigace

Obsah

Informace finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj

Typ: ostatní
Za účelem zabránění shromažďování osob ve frontách při předávání daňových přiznání na podatelnách finančního úřadu (v omezených úředních hodinách) , a tím i za účelem zabránění šíření nákazy COVID-19 ve skupinách osob zveřejňujeme informaci Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj :

Občané, kteří jsou zvyklí podávat přiznání v papírové podobě, mohou své přiznání k dani z příjmů fyzických osob vložit do obálky, opatřit poštovní známkou a vhodit do poštovní schránky nebo obálku s přiznáním vložit do některého ze sběrných boxů, umístěných na 14 pracovištích finančního úřadu v kraji , a to v pracov-ních dnech od 8:00 do 17:00 hodin. Na územním pracovišti v Novém Jičíně jsou sběrné boxy v pracovních dnech přístupné NON STOP.
Sběrný box je v pracovních dnech vybírán denně. Podání jsou po vynětí z boxu označena podacím razítkem s datem jejich vynětí. Daňovému subjektu nebo jeho zástupci je doručení podání (vynětí z boxu) potvrzeno SMS zprávou odeslanou na telefonní číslo uvedené daňovým subjektem v daňovém přiznání. Úplnost listin doporučujeme zajistit obálkou nebo složkou. Daňové přiznání však není nutno osobně odevzdat na finančním úřadě, je možno jej zaslat poštou nebo elektronicky přes www.daneelektronicky.czVytvořeno: 27. 3. 2020
Poslední aktualizace: 27. 3. 2020 08:32
Autor: