Navigace

Obsah

Hlášení rozhlasu

Zprávy

Otevírací doba Obecního úřadu Bartošovice od pondělí 20. dubna 2020

Obecní úřad bude od pondělí 20.dubna 2020 otevřen pro veřejnost v úřední dny, tj. v pondělí a ve středu v běžných provozních hodinách, a to v pondělí od 7 hodin do 18 hodin a ve středu od 7 hodin do 17 hodin. V ostatních dnech bude obecní úřad otevřen pouze pro potřeby vydání výstupů z Czech Pointu.

celý text

ostatní | 15. 4. 2020 | Autor:

Informace finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj

Za účelem zabránění shromažďování osob ve frontách při předávání daňových přiznání na podatelnách finančního úřadu (v omezených úředních hodinách) , a tím i za účelem zabránění šíření nákazy COVID-19 ve skupinách osob zveřejňujeme informaci Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj :

Občané, kteří jsou zvyklí podávat přiznání v papírové podobě, mohou své přiznání k dani z příjmů fyzických osob vložit do obálky, opatřit poštovní známkou a vhodit do poštovní schránky nebo obálku s přiznáním vložit do některého ze sběrných boxů, umístěných na 14 pracovištích finančního úřadu v kraji , a to v pracov-ních dnech od 8:00 do 17:00 hodin. Na územním pracovišti v Novém Jičíně jsou sběrné boxy v pracovních dnech přístupné NON STOP.
Sběrný box je v pracovních dnech vybírán denně. Podání jsou po vynětí z boxu označena podacím razítkem s datem jejich vynětí. Daňovému subjektu nebo jeho zástupci je doručení podání (vynětí z boxu) potvrzeno SMS zprávou odeslanou na telefonní číslo uvedené daňovým subjektem v daňovém přiznání. Úplnost listin doporučujeme zajistit obálkou nebo složkou. Daňové přiznání však není nutno osobně odevzdat na finančním úřadě, je možno jej zaslat poštou nebo elektronicky přes www.daneelektronicky.cz

celý text

ostatní | 27. 3. 2020 | Autor: